Produkty firmy Hoffen można często spotkać w promocyjnych cenach w sieci sklepów Biedronka. W ofercie można znaleźć 2 nawilżacze ultradźwiękowe o różnych pojemnościach zbiornika i inną wydajnością nawilżania. Mniejszy z nich to model AH-7360 o niewielkim rozmiarze, opływowym kształcie. Drugi, większy to model SH-9263 jest dostępny w kolorze niebieskim, w ofercie wiosennej był w cenie 69,90 zł!

Nawilżanie powietrza

Mniejszy nawilżacz Hoffen (model AH-7360) posiada zbiornik, który pomieści 1,1 litra wody.

Mniejszy ultradźwiękowy nawilżacz powietrza Hoffen (model AH-7360)

Większy nawilżacz (model SH-9263) pomieści 2,5 litra wody, według producenta wydajność pozwala nawilżyć pomieszczenie o wielkości 35 m2

Większy nawilżacz powietrza Hoffen (model SH-9263)

Tryb pracy i eksploatacja

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza emitują chłodną mgiełkę do powietrza, zapewniając zwiększenie poziomu nawilżenia w powietrzu. Do takich urządzeń można dodać olejki do aromaterapii, jednak nie każdy ma taką możliwość.

Uwaga! Z tego względu do nawilżaczy ultradźwiękowych należy wlewać wodę pozbawioną minerałów (woda destylowana lub woda po odwróconej osmozie). Woda z kranu posiada dużo minerałów, które przy przy pomocy ultradźwięków jest rozdrabniana i emitowana do powietrza w formie niepożądanego „białego pyłu”.

Z tego powodu polecamy ewaporacyjne nawilżacze powietrza wykorzystujące najzdrowszą metodę nawilżania. Przetestowaliśmy najpopularniejsze modele i stworzyliśmy ranking.

Zobacz ranking nawilżaczy powietrza >

Mniejszy nawilżacz powietrza ma możliwość stosowania go z olejkiem do aromaterapii. W nawilżaczu jest możliwość manualnego regulowania trybu pracy.

Urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku braku wody. Ponadto zaletą jest podświetlanie się na 7 kolorów, dzięki temu można używać w nocy jako lampki nocnej.

Większy nawilżacz powietrza pracuje do 9 godzin, ma możliwość regulacji poziomu nawilżania. Urządzenie wyłącza się automatycznie przy braku wody.

Wygląd

Nawilżacze wyglądają klasycznie, są niewielkie. Będą pasowały do większości pomieszczeń. Mniejszy waży 0,89 kg, zaś większy 0,91 kg.

Parametry techniczne nawilżaczy powietrza Hoffen

MarkaHoffen 
ModelAH-7360 (mniejszy), SH-9263 (większy)
Cena69 zł (SH-9263)
Rodzaj nawilżacza Ultradźwiękowe
Maksymalna wydajność (ml/h)b.d.
Pojemność zbiornika na wodę (l)1,1 l; 2,5 l
Ilość prędkości –
Funkcje –
Głośność (dB)b.d.
Moc (W)18 ,25
Elementy wymienneb.d.
Gwarancja2 lata

Czy warto kupić nawilżacze powietrza Hoffen?

Niestety producent nie udostępnia wielu informacji jak np. wydajność w ml/h. Zużycie prądu obu modeli można ocenić jako przeciętne.

Niektóre nawilżacze mają filtry ceramiczne, które chronią przed osadzaniem się kamienia na elementach nawilżacza. Te nawilżacze nie mają takich, co jest ich sporym mankamentem.

Zaletą tych urządzeń jest cena, która jest atrakcyjna. Produkty dostępne są na Allegro oraz co jakiś czas w ofercie Biedronki, w promocji wiosennej większy nawilżacz można było kupić za atrakcyjną cenę 69,90 zł!

Rekomendujemy nawilżacze ewaporacyjne, które są zdrowszą alternatywą, ponieważ wykorzystują naturalną metodę nawilżania.

Galeria zdjęć nawilżaczy Hoffen

Nawilżacze Hoffen w naszej opinii

Zalety

  • Niska cena
  • Regulacja mocy nawilżania
  • Różne rodzaje podświetlenia

Wady

  • Brak filtrów ceramicznych
  • Nawilżacz ultradźwiękowy
  • Brak higrometru i higrostatu

Jak oceniasz recenzję?

Aby wystawić ocenę kliknij w gwiazki

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recenzje nawilżaczy powietrza

8 lutego 2024 · 7 minut czytania

Jak grzyby po deszczu? Czy warto kupić nawilżacze ultradźwiękowe z Temu, Allegro?

Widzisz nawilżacz powietrza „grzybek” i zastanawiasz się, co to jest i czy faktycznie działa? Od pewnego czasu media społecznościowe i …

18 stycznia 2024 · 16 minut czytania

Nawilżacz powietrza z Biedronki – Ranking. Co warto wybrać?

Biedronka idzie w ślady Lidla i coraz mocniej wkracza w asortyment wyposażenia domu. Na stronie Biedronka Home możemy znaleźć aż …

12 stycznia 2024 · 5 minut czytania

Nawilżacz powietrza z Biedronki – ultradźwiękowy Blaupunkt AHA501. Warto kupić?

Zalety i wady Najważniejsze cechy Początek stycznia przyniósł ciekawą promocję w sieci sklepów Biedronka. Za 179 zł możemy stać się …

22 grudnia 2023 · 10 minut czytania

Nawilżacz ewaporacyjny Klarta Humea Grande – większy, wydajniejszy, bardziej opłacalny

Klarta Humea Grande w naszej opinii Jeśli po przeczytaniu recenzji zdecydujesz się na zakup nawilżacza powietrza Klarta, prosimy, skorzystaj z …

3 listopada 2023 · 6 minut czytania

Vestfrost VP-H2I20WH – modułowy nawilżacz do oczyszczacza. Warto kupić oddzielnie?

Vestfrost VP-H2I20WH- najważniejsze cechy Vestfrost VP-H2I20WH w naszej opinii Od przybytku głowa boli Nawilżacz powietrza Vestfrost VP-H2I20WH to ciekawa konstrukcja, …