Eksperci od czystego powietrza

Tworząc ranking oczyszczaczy powietrza punktujemy przede wszystkim parametry urządzeń (możliwości)

O nas

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje nad tematyką czystego powietrza. Kupujemy, testujemy i oceniamy urządzenia. Prowadzimy niezależny ranking.

Testy w naszym labie

Co jest dla nas istotne?

Dbamy o jakość powietrza i nasze otoczenie. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i pomagać innym. Wiemy, jakie znaczenie ma powietrze dla naszego zdrowia, dlatego doradzamy jak dbać o to, czym oddychamy. Chcemy, żeby w przyszłości na świecie było mniej zanieczyszczeń powietrza, dlatego zależy nam na podnoszeniu świadomości społeczeństwa dot. jakości powietrza. Jesteś dla nas istotny, ponieważ RAZEM możemy polepszyć naszą sytuację ekologiczną.


Nasz zespół

Ekspert, Redaktor
Dominika Kahl
Od 3 lat testuję oczyszczacze, sprawdzam jak zachowują się podczas codziennego użytkowania. Wnioski z testów możecie zobaczyć na youtube rankingu oczyszczaczy. Zapraszam.
Ekspert, Redaktor
Dawid Kaźmierczak
Zajmuję się testowaniem i recenzowaniem klimatyzatorów przenośnych. W tej kategorii produktów liczy się dla mnie zarówno skuteczność, jak i innowacyjność.


Media o Nas

Tworząc ranking oczyszczaczy powietrza punktujemy przede wszystkim parametry urządzeń (możliwości) oraz relację oferowanychi). Tworząc ranking oczyszczaczy powietrza punktujemy przede wszystkim

media o nas

Doświadczenie
Pod względem parametrów oczyszczacze
Inny tytuł
Pod względem parametrów oczyszczacze
Nagrody
Pod względem parametrów oczyszczacze
Dokumentacja
Pod względem parametrów oczyszczacze
Chemia
Pod względem parametrów oczyszczacze
Fajna
Pod względem parametrów oczyszczacze

Własne laboratorium

Tutaj testujemy zakupione przez nas modele. Dbamy o obiektywizm naszych badań, dlatego każde urządzenie analizujemy ze starannością, wykonując zawsze kilka testów, w których staramy się zapewnić możliwie jak najbardziej zbliżone warunki. Sprawdzamy, czy urządzenia spełniają swoją funkcję i czy nadają się do użytku domowego.

nasz lab