Osuszacze Whirlpool

Czy znasz osuszacze powietrza marki Whirlpool? Poznaj tę firmę i pełen przekrój jej asortymentu. W tym artykule znajdziesz ważne szczegóły!

Dopasuj do pokoju:
Metraż (m²)
Wysokość (m)
Miejsce w rankingu
Osuszacz powietrza
Zdjęcie
Cena
Opłacalność
Możliwości
Nie znaleziono produktów

Whirlpool to marka znana z produkcji urządzeń do domu. W jej asortymencie znajdziesz produkty AGD, drobne urządzenia AGD do kuchni, a także systemy klimatyzacji. 

Osuszacze powietrza Whirlpool

Whirlpool oferuje wydajne i energooszczędne osuszacze powietrza, które skutecznie usuwają nadmiar wilgoci z pomieszczeń, zapobiegając powstawaniu pleśni i zarodników grzybów. Te urządzenia pomogą Ci zadbać o odpowiedni klimat w Twoim wnętrzu.

Modele osuszaczy Whirlpool

Whirlpool DE20W5252

Model DE20W5252 to kompaktowy osuszacz powietrza Whirlpool o wydajności do 20 litrów na dobę, przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 40 m².

Osuszacz Whirlpool DE20W5252
Osuszacz Whirlpool DE20W5252. Źródło: materiały producenta Whirlpool

Osuszacz Whirlpool DE20W5252 wyróżnia się dużym zbiornikiem na wodę, co eliminuje konieczność jego częstego opróżniania. 

Posiada również szereg funkcji ułatwiających obsługę, takich jak higrostat, Timer czy blokada rodzicielska. Co więcej, posiada on filtr węglowy, który pomaga usuwać wszelkie nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia.

Wydajność osuszania20 l/24 h
Pojemność zbiornika na wodę6,5 l
Maksymalna powierzchnia40 m²
Przepływ powietrza150 m³

Funkcje

  • Wyświetlacz i higrometr
  • Higrostat z regulacją wilgotności 30-80%
  • 2 tryby pracy
  • Filtr węglowy
  • Kolorowy wskaźnik poziomu wilgotności
  • Timer
  • Blokada rodzicielska

Czy warto zaufać tej marce?

Whirlpool to ceniona na całym świecie marka, która od ponad 100 lat dostarcza wysokiej jakości sprzęt AGD i urządzenia domowe. 

Produkty tej firmy wyróżniają się niezawodnością, trwałością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. 

Osuszacze powietrza Whirlpool są wydajne, energooszczędne i zaopatrzone w szeregi funkcji dodatkowych. Dzięki temu marka Whirlpool zasługuje na uwagę.

Mimo wszystko warto rozważyć zakup sprzęt od innych producentów. W podobnej kategorii cenowej można znaleźć osuszacze o większej wydajności oraz większej ilości trybów pracy.

Historia marki Whirlpool

Firma Whirlpool została założona w 1911 roku w St. Joseph w stanie Michigan przez Lou Uptona wraz z bratem i wujem pod nazwą Upton Machine Company

Początkowo produkowała elektryczne pralki. Jej asortyment szybko rozrósł się do produkcji większości produktów AGD.

Obecnie Whirlpool jest jednym z największych producentów tego typu sprzętu na świecie. W ofercie marki znajduje się szeroką gama produktów, takich jak pralki, lodówki, kuchenki, zmywarki, klimatyzatory przenośne i wiele więcej.

Firma posiada zakłady produkcyjne i centra badawczo-rozwojowe w wielu krajach, w tym także w Polsce (Wrocław, Łódź, Radomsko).

Źródła

www.whirlpool.pl