Warmtec Senja KP32W to nieco tańsza alternatywa dla modelu KP32W. Urządzenie nie posiada tak dużej mocy chłodniczej. Jest za to moduł wi-fi, który jest wygodnym gadżetem. Sprzęt o mocy 3,2 kW i przepływie powietrza 300 m3/h kosztuje ok. 2000 zł.

Cena Warmtec Senja KP32W (2023-10-03) – 1999 zł (link do Ceneo.pl).

Chłodzenie i ogrzewanie powietrza

Klimatyzator przenośny Warmtec KP32W został przystosowany zarówno do chłodzenia, jak i do ogrzewania powietrza. Wielofunkcyjny charakter urządzenia objawia się również obecnością trybu suszenia i wentylacji powietrza. W trybie chłodzenia moc klimatyzatora to 3,2 kW. W trybie grzania zaś 2,9 kW. Przy najwyższej prędkości, urządzenie osiąga przepływ powietrza 300 m³/h. Urządzenie sprawdzi się więc na powierzchniach ok. 35 m², do 40 m² max.

Tryb pracy i eksploatacja

Klimatyzator przenosny Warmtec Senja KP32W oferuje możliwość regulacji temperatury w zakresie od 18 do 32 st. C w trybie chłodzenia i od 13 do 27 st. C w trybie ogrzewania. Możemy sterować także intensywności podmuchu. Nawiew posiada bowiem 3 prędkości.

Ważną informacją jest obecność funkcji swing, która pozwala regulować położenie żaluzji oscylacyjnej, a co za tym idzie dokładniejsze rozprowadzanie chłodnego powietrza.

Urządzenie posiada też moduł wi-fi. Wystarczy zainstalować aplikację Tuya Smart, aby cieszyć się wygodną obsługą klimatyzatora z poziomu smartfona czy tabletu. Aplikacja dostępna jest na systemy operacyjne Android i iOS.

Wyświetlacz klimatyzatora Warmtec Senja KP32W

Elementy wyświetlacza Warmtec Senja KP32W (źródło: strona producenta)

Obecność wi-fi nie przekreśla oczywiście możliwości tradycyjnego sterowania sprzętem za pomocą pilota lub dotykowego panelu sterowania. 24-godzinny timer pozwala dokładnie ustawić czas końca pracy klimatyzatora.

⏵ Zobacz Ranking

Wygląd

Klimatyzator mobilny Warmtec Senja KP32W wygląda niemal identycznie jak nieco mocniejszy model – KP35W. Urządzenie ma takie same wymiary: 43,5 x 71,5 x 35 cm. Jest natomiast nieco lżejsze, ważąc 31 kg. Kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie sprzętu.

Parametry techniczne klimatyzatora przenośnego
Warmtec KP32W

Marka i modelWarmtec Senja KP32W
Cena1999 zł
Moc chłodnicza i grzewcza (kW)3,2/2,9
Przepływ powietrza (m³/h)300
Rekomendowana powierzchnia (m²)*40
Zakres temperatur (°C) dla chłodzenia i grzania18-32/13-27
Liczba prędkości wentylatora3
Rodzaj czynnika chłodzącegoR290
Głośność (dB)do 54
Pobór mocy (W) dla chłodzenia i grzania1230/1000
Klasa energetyczna dla chłodzenia i grzaniaA/A+
Długość i średnica przewodu odprowadzającego (cm)150 x 13
Waga (kg)31

* Przyjmujemy, że na każdy 1 m³ powinno przypadać minimum 0,03 kW mocy chłodniczej i zakładamy, iż pomieszczenie ma standardową wysokość 2,7 m.

Czy warto kupić klimatyzator Warmtec Senja KP32W?

Klimatyzator przenośny Warmtec Senja KP32W to dobra propozycja dla osób, które poszukują wielofunkcyjnych rozwiązań całorocznych. Parametry chłodnicze i grzewcze nie rzucają na kolana, z drugiej jednak strony są wystarczające dla przeciętnej wielkości pomieszczeń.

Istotną zaleta może być dla wielu moduł wi-fi, umożliwiający sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej Tuya Smart. Cena urządzenia jest adekwatna do liczby oferowanych funkcji. Moc chłodnicza, jak i przepływ powietrza mogłyby być nieco większe.

Jeżeli potrzebujesz mocniejszego klimatyzatora do większych pomieszczeń, sprawdź również modele:

Galeria zdjęć Warmtec Senja KP32W

Warmtec Senja KP32W w naszej opinii

Zalety

  • Funkcja ogrzewania
  • Timer
  • Moduł wi-fi
  • Funkcja swing

Wady

  • Niewielki przepływ powietrza

Cena Warmtec Senja KP32W

Warmtec KP32W dostępny jest w cenie (2023-10-03) – 1999 złAktualną cenę sprawdzisz w serwisie Ceneo.pl.

Zobacz nasz artykuł „Jak wybrać dobry klimatyzator przenośny?”. Porównaj popularne modele klimatyzatorów i sprawdź, które urządzenie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jak oceniasz recenzję?

Aby wystawić ocenę kliknij w gwiazki

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recenzje klimatyzatorów powietrza

· 3 minuty czytania

Klimatyzator przenośny Whirlpool PACB12HP/PACB212HP. Czy warto kupić?

Whirlpool PACB212HP – Zalety i Wady Whirlpool PACB212HP – najważniejsze informacje Do niedawna amerykański Whirlpool sprzedawał całkiem udany model klimatyzatora …

· 4 minuty czytania

Klimatyzator przenośny Fersk Lite. Czy warto kupić?

Fersk Lite to nowy klimatyzator przenośny znanej już marki Fersk. Jego wydajność jest niższa niż poprzednich urządzeń tego producenta (wynosi …

· 3 minuty czytania

Klimatyzator przenośny TCL TAC-09CPB/H. Czy warto kupić?

Klimatyzator przenośny TCL TAC-09CPB/H to urządzenie o mocy chłodniczej 2,6 kW. Sprawdzi się zatem w mniejszych pomieszczeniach. Recenzowany model raczej nie …

· 4 minuty czytania

Klimatyzator przenośny Electrolux EXP34U338CW. Czy warto kupić?

Electrolux EXP34U338CW to klimatyzator przenośny o wysokiej mocy chłodniczej (3,4 kW). Od swojego bliźniaka sprzedawanego pod nazwą Electrolux EXP34U338HW różni się brakiem funkcji grzewczej. Recenzowany model …

· 3 minuty czytania

Klimatyzator przenośny Lidl Comfee. Czy warto kupić? (Aktualizacja 29.05.2023)

Sieć supermarketów Lidl wprowadziła dziś do swojej oferty klimatyzator przenośny serii Comfee. W poprzednich latach urządzenie to dysponowało przyzwoitą mocą …