Klimatyzator przenośny Sharp CV-P10PR to propozycja znanej już w Polsce japońskiej firmy Sharp Corporation. Ceny tego urządzenia rozpoczynały się od 2999 zł (w dniu 17.01.2020 r.). Obecnie sprzęt jest jednak niedostępny.

Cena Sharp CV-P10PR (2020-10-21) – brak ofert (link do Ceneo.pl). 

Chłodzenie powietrza

Sharp CV-P10PR to klimatyzator jednoczęściowy, który oprócz chłodzenia powietrza oferuje funkcje osuszania i jonizacji Plasmacluster. Jego moc chłodnicza wynosi 2,5 kW, natomiast przepływ powietrza 348 m³/h. Według producenta parametry zapewniają bardzo dobrą skuteczność w przypadku powierzchni do 40 m². Urządzenie wykorzystuje czynnik chłodzący R410A.

Tryb pracy i eksploatacja

Klimatyzator Sharp CV-P10PR daje możliwość regulacji temperatury w zakresie od 18 do 32 st. C. Wentylator pracuje w trzech prędkościach. Użytkownik ma możliwość ustawienia kąta nadmuchu powietrza, a dzięki timerowi także regulacji czasu pracy klimatyzatora.

Sharp CV-P10PR wyposażony jest w przewód zasilający o długości 150 cm i średnicy 12 cm. Sterowanie klimatyzatorem odbywa się poprzez panel lub za pośrednictwem pilota. W zależności od ustawień Sharp CV-P10PR emituje od 48 do 65 dB. Urządzenie uzyskało klasę energetyczną A, a jego maksymalne zużycie prądu wynosi 960 W.

Klimatyzator ma zbiornik na skropliny, który należy regularnie opróżniać.

Wygląd

Sharp CV-P10PR to urządzenie o wymiarach 50 x 45 x 83 cm. Wyróżniają go opływowe kształty i stylowa, srebrno-grafitowa obudowa.

Parametry techniczne klimatyzatora przenośnego Sharp CV-P10PR

Marka i modelSharp CV-P10PR
Cena (zł)b.d.
Moc chłodnicza (kW)2,5
Przepływ powietrza (m³/h)348
Rekomendowana powierzchnia (m²)30
Zakres temperatur (°C)18-32
Liczba prędkości wentylatora3
Rodzaj czynnika chłodzącegoR410A
Głośność (dB)48-65
Pobór mocy (W)960
Klasa energetycznaA
Długość i średnica przewodu odprowadzającego (cm)150 x 12
Waga (kg)42

* Przyjmujemy, że na każdy 1 m³ powinno przypadać minimum 0,03 kW mocy chłodniczej i zakładamy, iż pomieszczenie ma standardową wysokość 2,7 m.

Czy warto kupić klimatyzator Sharp CV-P10PR?

Klimatyzator Sharp CV-P10PR to urządzenie, które chłodzi powietrze, a dzięki funkcji jonizacji daje efekt odświeżenia. Zapewnia dość dobry komfort użytkowania i ciekawie się prezentuje, jednak w tej cenie można nabyć klimatyzatory, które oferują trochę większą wydajność lub więcej przydatnych funkcji.

Galeria zdjęć Sharp CV-P10PR

Sharp CV-P10PR w naszej opinii

Zalety

  • Funkcja jonizacji powietrza
  • Sterowanie pilotem
  • Timer

Wady

  • Przeciętna moc chłodzenia

Cena Sharp CV-P10PR

Cena Sharp CV-P10PR (2023-05-05) – brak ofert (link do Ceneo.pl)

Zobacz nasz artykuł „Jak wybrać dobry klimatyzator przenośny?”. Porównaj popularne modele klimatyzatorów i sprawdź, które urządzenie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jak oceniasz recenzję?

Aby wystawić ocenę kliknij w gwiazki

Średnia ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Recenzje klimatyzatorów powietrza

· 3 minuty czytania

Klimatyzator przenośny Whirlpool PACB12HP/PACB212HP. Czy warto kupić?

Whirlpool PACB212HP – Zalety i Wady Whirlpool PACB212HP – najważniejsze informacje Do niedawna amerykański Whirlpool sprzedawał całkiem udany model klimatyzatora …

· 4 minuty czytania

Klimatyzator przenośny Fersk Lite. Czy warto kupić?

Fersk Lite to nowy klimatyzator przenośny znanej już marki Fersk. Jego wydajność jest niższa niż poprzednich urządzeń tego producenta (wynosi …

· 3 minuty czytania

Klimatyzator przenośny TCL TAC-09CPB/H. Czy warto kupić?

Klimatyzator przenośny TCL TAC-09CPB/H to urządzenie o mocy chłodniczej 2,6 kW. Sprawdzi się zatem w mniejszych pomieszczeniach. Recenzowany model raczej nie …

· 4 minuty czytania

Klimatyzator przenośny Electrolux EXP34U338CW. Czy warto kupić?

Electrolux EXP34U338CW to klimatyzator przenośny o wysokiej mocy chłodniczej (3,4 kW). Od swojego bliźniaka sprzedawanego pod nazwą Electrolux EXP34U338HW różni się brakiem funkcji grzewczej. Recenzowany model …

· 3 minuty czytania

Klimatyzator przenośny Lidl Comfee. Czy warto kupić? (Aktualizacja 29.05.2023)

Sieć supermarketów Lidl wprowadziła dziś do swojej oferty klimatyzator przenośny serii Comfee. W poprzednich latach urządzenie to dysponowało przyzwoitą mocą …